Brødboks Roll Top med rullelokk - Matt Sort
Hold brødet ferskt og lett tilgjengelig med denne stilrene brødboksen. Kompakt design med praktisk rullelokk som sparer plass på kjøkkenet. Perfekt til et brød – og gir samtidig ekstra oppbevaringsplass på toppen.
Denne kompakte brødboksen kombinerer funksjon og design på en elegant måte. Den har plass til én brødloff og er perfekt for mindre kjøkken eller deg som ønsker en plassbesparende løsning.
Det smarte roll top-lokket glir enkelt bakover inn i boksen, noe som gjør at du ikke trenger ekstra plass foran eller over for åpning. Dette gir maksimal utnyttelse av benkeplassen.
Bunnen er utformet for optimal luftgjennomstrømning, noe som bidrar til å holde brødet ferskt lenger. Samtidig sørger den dempede lukkemekanismen for stille og behagelig bruk i hverdagen.
Toppen er delvis flat, slik at du kan bruke den som ekstra oppbevaringsplass til for eksempel krukker eller kjøkkenutstyr.
Laget av slitesterke og korrosjonsbestandige materialer er dette en holdbar løsning som passer perfekt inn i moderne kjøkken.
Nøkkelfunksjoner
- Kompakt størrelse – plass til et brød
- Roll top-lokk – sparer plass på benken
- Holder brødet ferskt lenger
- Stillegående lukking
- Flat topp – ekstra oppbevaringsplass
- Mål i cm: B35 x D28 X H18,5
Vedlikehold
Håndvask anbefales.
Serie
Brabantia Roll Top-serien er laget for å holde brød og bakverk ferske, i et stilrent og plassbesparende design. Rullelokket glir inn i boksen så hele toppen kan brukes som avlastningsflate, mens den knudrete bunnen gir luftsirkulasjon som forebygger kondens og mugg. Produsert i slitesterke, korrosjonsbestandige materialer og enkel å rengjøre.
Produktkvalitet
Laget av korrosjonsbestandige, slitesterke materialer. Leveres med 10 års garanti.
| Forhandlerinfo | |
|---|---|
| Veil. pris | 899 kr |
| Spesifikasjoner | |
|---|---|
| Forpakning vekt | 348 g |
| Forpakning lengde | 34.7 cm |
| Forpakning bredde | 28 cm |
| Forpakning høyde | 18.5 cm |
| Farge | Svart |
| Materialer | Stål |
| Varemerke | Brabantia |
| Leverandørgaranti | 10 år |
| IP-Grad | Brødbokser |
| Serie | Roll Top |
| Kategori 2 | Brødboks |
| Kategori 1 | Kjøkkenredskap |
